Gazeta (drukowana)

“Gazeta” jest najbardziej liczącą się polskojęzyczną publikacją prasową w Kanadzie. To najlepszy klucz to polskiej społeczności w Ontario i w większych skupiskach Polonii w Kanadzie.

Jej charakterystyczną cechą jest wielość prezentowanych stanowisk, otwartość na różne światopoglądy, wrażliwość na sprawy społeczne, a także głębokie zakorzenienie w kraju, w którym żyjemy, czyli w Kanadzie.

“Gazeta” ukazywała się trzy razy w tygodniu w wersji na południowe Ontario, a jej wersja kanadyjska raz w tygodniu.

We wrześniu 2012 roku zmieniliśmy cykl publikacji na raz w tygodniu we wszystkich wydaniach drukowanych, jednocześnie zachowując codzienne edycje online.

“Gazeta” pragnie być w bliskim i stałym kontakcie z Czytelnikami – oczekujemy Państwa telefonów, listów i maili z uwagami, przemyśleniami, sugestiami i pomysłami. Obiecujemy, że żaden głos nie pozostanie bez odpowiedzi.

Redakcja
• Telefon redakcji: 647-557-3617.
• E-mail redakcja@gazetagazeta.com

 

Gazeta Gazeta online

Gazeta Gazeta online powstała w 2003 roku. Jest czytana na całym świecie – nasi czytelnicy pochodzą ze 123 krajów.

Gazeta Gazeta online zawiera zaledwie część materiałów, które publikowane są w jej wersji drukowanej. Jednakże korzystając z możliwości jakie daje Internet, oferuje działy i elementy, których nie ma w wersji drukowanej.

Nie podajemy wiadomości i informacji, które można znaleźć wszędzie, na każdej witrynie informacyjnej.

W 2011 roku Gazeta Gazeta online zmieniła swój format. Naszym celem było sprawienie, aby witryna stała się bogatsza i bardziej interakcyjna dając naszym czytelnikom głos i okazję do jej współtworzenia.